Korzystaj z Internetu kreatywnie


Przychodzi taki moment, że masz ochotę coś zrobić. Wyjść do kina, pogadać ze znajomymi, nauczyć się czegoś nowego, zaangażować się w fajną akcję społeczną i masę innych rzeczy, ale nie masz okazji/ pieniędzy/ czasu? Zrób to w Internecie i korzystaj z Internetu kreatywnie!

W Internecie czujemy się już jak ryby w wodzie – mamy konta na 3 portalach społecznościowych, łączymy się z Siecią mobilnie, kręcimy filmiki, „bankujemy” i robimy zakupy.

Internet jest jednak tak szybko pączkującą masą, że nawet ninjom Internetu ciężko za wszystkim nadążyć. Ale nie bój się nie! Jeśli szukasz inspiracji na urozmaicenie swojego internetowego życia i chcesz po trochu eksplorować jego ciekawe zakątki, dobrze trafiłaś/-eś.

Korzystaj z Internetu kreatywnie!

Na Zrób to w Internecie dowiesz się, w jaki sposób Internet może ułatwić ci życie, m.in. w domu, pracy, czasie wolnym. Tu znajdziesz przydatne triki! Chce użyć swojej kreatywności, nauczyć się czegoś, lub… spotkać ze znajomymi? Zdecyduj, na co masz ochotę i wybierz coś dla siebie.

Kilka prostych trików i sam/-a zdecydujesz, czy czas on-line wolisz marnować, czy kreatywnie wykorzystywać :)

Kliknij tu i dowiedz się więcej :)

Zrób to w Internecie!

Korzystaj z sieci kreatywnie i osiągaj swoje cele! Przekonaj się, w jaki sposób Internet może ułatwić ci życie, m.in. w domu, pracy, czasie wolnym. Cyfrowy minimalizm. Life-hacking. Crowdsourcing. Dowiedz się więcej!

Newsletter

Nie przegap najnowszych wpisów! Zapisz się na listę, a ja dam ci znać, kiedy pojawi się coś nowego :)

Zapis na newsletter ZTWI

O mnie

Marzena Kacprowicz

Marzena Kacprowicz

Cześć! Mam na imię Marzena i lubię Internet. Spędzam w nim dużo czasu, ale nie uważam, aby był to czas stracony, o nie! Zbyt wiele korzyści z niego wyciągam, żeby chcieć narzekać :) Na ZTWI opowiadam, jak wyciągnąć z Internetu to, co najlepsze. {Przeczytaj moje bio}

Obserwuj także: