Lifehacking – wyciśnij z Internetu 110%!


Lifehacking to nazwa, którą określa się rozmaite sposoby i triki, które w założeniu mają ułatwiać życie (za: Wikipedia). Od pomysłów na zwiększenie kreatywności, przez usprawnianie zarządzania swoim czasem, po aplikacje mobilne, dzięki którym dowiesz się, jak zaparzyć najlepszą kawę na świecie.

Co ważne, „lajfhakingowe” pomysły zazwyczaj nie wymagają od użytkownika posiadania specjalistycznej wiedzy, czy zaawansowanych umiejętności cyfrowych – wszak mają życie ułatwiać, a nie najpierw komplikować je, żeby gdzieś tam na końcu było łatwiej ;)

I takie właśnie pomysły na korzystanie z Internetu promujemy na ZTWI!

Już jutro – Jak zaplanować najlepsze wakacje na świecie.

 

ObrazeK; Flickr_CC_ Pink Sherbet Photography

Zapisz

Tagi:

Zrób to w Internecie!

Korzystaj z sieci kreatywnie i osiągaj swoje cele! Przekonaj się, w jaki sposób Internet może ułatwić ci życie, m.in. w domu, pracy, czasie wolnym. Cyfrowy minimalizm. Life-hacking. Crowdsourcing. Dowiedz się więcej!

Newsletter

Nie przegap najnowszych wpisów! Zapisz się na listę, a ja dam ci znać, kiedy pojawi się coś nowego :)

Zapis na newsletter ZTWI

O mnie

Marzena Kacprowicz

Marzena Kacprowicz

Cześć! Mam na imię Marzena i lubię Internet. Spędzam w nim dużo czasu, ale nie uważam, aby był to czas stracony, o nie! Zbyt wiele korzyści z niego wyciągam, żeby chcieć narzekać :) Na ZTWI opowiadam, jak wyciągnąć z Internetu to, co najlepsze. {Przeczytaj moje bio}

Obserwuj także: