Zacznij tu

Korzystaj z sieci kreatywnie i osiągaj swoje cele! Przekonaj się, w jaki sposób Internet może ułatwić ci życie, m.in. w domu, pracy, czasie wolnym (np. w podróży).

Zrób to w Internecie – co to takiego?

ZTWI podpowiada, jak kreatywnie korzystać z Internetu. Chcesz nauczyć się czegoś nowego, pogadać ze znajomymi, lepiej się zorganizować, wyjść do muzeum, zaangażować się w ciekawą akcję społeczną albo zrobić masę innych rzeczy, ale nie masz okazji/ pieniędzy/ czasu? Zrób to w Internecie! :)

Czym jest kreatywne korzystanie z Internetu?

To takie korzystanie, które pomaga osiągać cele i sprawia, że nie mamy poczucia marnowania czasu. To:

  • Cyfrowy minimalizm i life-hacking, czyli świadome i bezpieczne korzystanie z Internetu. Nie sztuką jest używanie tysiąca aplikacji – sztuką jest używanie tych, które są dobrze dopasowane do naszego stylu życia
    i pomagają nam żyć lepiej i łatwiej.
  • Crowdsourcing, czyli używanie Internetu do współpracy i tworzenia. Internet to potężne narzędzie, dzięki któremu zanikają bariery miejsca i czasu. Możesz poznać ludzi z całego świata, włączyć się w ciekawe akcje i zdziałać świetne rzeczy.

Co znajdziesz na ZTWI?

Triki, dzięki którym zaczniesz kreatywnie korzystać z Internetu:

Dzięki Zrób to w Internecie „ogarniesz” Internet, ujarzmisz go i… wreszcie polubisz :)

 

Zostańmy w kontakcie!

ZTWI jest obecne na Twitterze i Facebooku, ale ponieważ social media ciągle tną zasięgi, mogą omijać cię posty o nowych wpisach na ZTWI. Dlatego jeśli interesuje cię powyższa tematyka i chcesz być na bieżąco, zachęcam do:

  • dodania kanału z wpisami http://zrobtowinternecie.pl/ do czytnika RSS, np. Feedly.
  • zapisania się na newsletter ZTWI. Obiecuję nie wysyłać żadnego spamu – tylko krótkie info o nowym wpisie. W każdym momencie możesz zrezygnować jednym kliknięciem :)

 

Wciągającej lektury!

Marzena